Trening pamięci Trening szybkiego czytania
#
 
Jesteś tutaj: Strona główna » Po treningach » Rekomendacje » Wszystko jest wyczerpująco wytłumaczone

Wszystko jest wyczerpująco wytłumaczone

Veronika
Wszystko jest wyczerpująco wytłumaczone

Moje wrażenia? – Chyba najbardziej podoba mi się, jako osobie dosyć wymagającej to, że wszystko, każde zadanie jest wyczerpująco wytłumaczone. Każdy jeden element, na który należy zwrócić uwagę, jest uwzględniony tak, że zupełnie nie odczuwa się, iż kurs jest online. Nawet wydaje mi się, że jest lepiej, bo jeżeli coś nie dotrze do człowieka, to może kilka razy przeczytać. Dzięki temu nie ma opcji złego wykonania ćwiczenia (czego, w sumie, się bałam zapisując się na kurs online, a nie na żywo).

Poza tym uważam, że jest super kontakt! O wszystko można zapytać w każdej chwili i zawsze otrzymuje się wyczerpująca odpowiedź. :)

Dodatkowo nie czułam żadnej presji związanej z rozwiązywaniem zadań, aczkolwiek dzięki kalendarzowi na platformie zawsze była jakaś mobilizacja, że trzeba nadgonić bo powinnam być już gdzieś dalej ...

Co jeszcze? - Materiał jest naprawdę szalenie ciekawy. Nie miałam też pojęcia jak ogromną moc ma wyobraźnia i że tak bezproblemowo można wszystko zapamiętać.
Całość, moim zdaniem, jest naprawdę super dopracowana. :D


Veronika

1997 – 2018 Treningi technik i metod pracy umysłowej © 2007 All Rights Reserved superumysl.pl Projekt techniczny i wykonanie: GŁP
Polityka prywatności | SOCRATES Anna Pietraszek | Wyłączenie odpowiedzialności
SOCRATES - platforma treningowa SOCRATES - strona główna